Rýchle odkazy

Úložné systémy

Perfektný poriadok na záhrade a okolo domu

Hľadáte vkusný a moderný záhradný sklad pre všetky zariadenia a nástroje do záhrady a okolo domu? Taký, ktorý si môžete prispôsobiť vlastným potrebám, praktický a odolný? Ponúkame vám široký výber úložných systémov od spoločnosti Hörmann – správne skladovanie zaručené!

Vytvorte vo svojej záhrade priestor pre skutočne krásne veci. S úložnými systémami od spoločnosti Hörmann máte všetky potrebné záhradné prístroje, náradie, krbové drevo a všetko ostatné vždy na správnom mieste.

Prehľad vašich výhod:

  • Moderný dizajn a odolné materiály
  • Praktické príslušenstvo na každý účel použitia
  • Klimaticky neutrálne výrobky a 20-ročná záruka

Hľadáte bezpečné miesto na skladovanie vašich záhradných nástrojov, náradia, bicyklov či nábytku? Chýba vám priestor, kde si všetko spoľahlivo uložíte? Naše kovové domčeky na náradie ponúkajú praktické a štýlové úložné riešenie a vlastné varianty vyhotovenia zaručujú dokonalý poriadok.

Potrebujete suché a bezpečné miesto pre drevo do krbu alebo pece? Regály na krbové drevo od spoločnosti Hörmann poskytujú ideálne riešenie pre veľké množstvo dreva. Takisto ich môžete optimálne kombinovať s domčekmi na náradie, pretože sú presne prispôsobené ich vzhľadu a veľkosti. Vyberte si svoj vlastný regál na krbové drevo na dokonalé uskladnenie.

Dobré dôvody pre úložné systémy od spoločnosti Hörmann

Značková kvalita z Nemecka

Výrobky od spoločnosti Hörmann sa vyvíjajú a vyrábajú v našich vysoko špecializovaných závodoch

Výrobky pre generácie

Dlhodobé testy v reálnych podmienkach prispievajú k technicky vyzretým sériovým výrobkom v kvalite od spoločnosti Hörmann.

Pohľad do budúcna

Spoločnosť Hörmann ide dobrým príkladom. Podnik preto už dnes pokrýva 100 % svojej spotreby energie z ekologického prúdu.

Katalógy

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.