Rýchle odkazy

Garážové brány RollMatic

Univerzálne použiteľné

Rolovacie brány a stropné rolovacie brány sa otvárajú zvislo a nezaberajú takmer žiadne miesto v garáži. Vďaka ich princípu konštrukcie je k dispozícii maximálny priestor v garáži a pred garážou. Tvar otvoru garáže nehrá pri montáži žiadnu úlohu, či už je pravouhlý, skosený, so segmentmi alebo oblúkmi.

Aby bola Vaša brána optimálne prispôsobená architektúre Vášho domu, ponúkame Vám rolovaciu bránu RollMatic a stropnú rolovaciu bránu RollMatic OD v rôznych vzhľadoch.

Pre prirodzený vzhľad brány si vyberte jeden z dvoch drevených dekorov povrchovej úpravy Decograin alebo Decopaint. Pre mimoriadne elegantný vzhľad brány odporúčame nový farebný odtieň Noir 2100 Sablé Antracit Metallic. Alebo sa rozhodnete pre jednu z 11 cenovo rovnakých farieb brán.

U nás samozrejme nájdete aj vedľajšie dvere s rovnakým vzhľadom.

Garážová brána RollMatic

v Noir 2100 Sablé antracit metalická farba

Garážová brána RollMatic

Rolovacia brána RollMatic v sebe skrýva plno inovatívnych detailov, ktoré majú iba jeden cieľ: poskytnúť Vám bezpečnosť a komfort. Od mimoriadne jednoduchej montáže až po vyspelé bezpečnostné patenty sa tento koncept ťahá ako opakujúci sa prvok všetkými aspektmi výrobku.

Sériový pohon je umiestnený mimo obloženia navíjacieho hriadeľa pre jednoduchú údržbu. Integrovaný pozvoľný rozbeh a jemné zastavenie pohonu garantuje pokojný chod brány a chráni bránu. Vďaka vyváženiu pružinami a spoľahlivej vypínacej automatike je dodatočné zabezpečenie uzatváracej hrany zbytočné.

Garážová brána RollMatic

v bielej farbe RAL 9016

Stropná rolovacia brána RollMatic OD

Stropná rolovacia brána RollMatic OD

v antracitovo sivej RAL 7016

Priestorovo úsporná stropná rolovacia brána RollMatic OD je ideálna pre modernizáciu. Úzka konštrukcia stropnej rolovacej brány umožňuje montáž aj pri veľmi tesných priestorových pomeroch v garáži. Vďaka kompaktnej konštrukcii vyžaduje brána iba preklad s hrúbkou 60 mm.

Sériový pohon ProMatic je možné voliteľne namontovať na pravú alebo ľavú horizontálnu vodiacu koľajnicu, nevyžaduje sa dodatočná potreba prekladu.

S voliteľne zakúpiteľným pohonom SupraMatic sa Vaša stropná rolovacia brána otvorí rýchlejšie a Vy môžete vojsť priamo z cesty do Vašej garáže. A už sa nikdy nebudete chcieť zriecť komfortných funkcií, ako dodatočná výška otvorenia, napr. kvôli vetraniu garáže, a osvetlenia pohonu, ktoré je samostatne spínateľné prostredníctvom Vášho ručného vysielača.

Dobré dôvody pre garážové brány Hörmann RollMatic

Spoľahlivé vyrovnanie hmotnosti

Systém vyrovnania hmotnosti integrovaný vo vodiacich koľajniciach podporuje pohon pri otváraní, resp. zatváraní brány a chráni mechaniku pohonu. Viacnásobné balíky pružín a dvojité drôtené laná zaisťujú krídlo brány v každej pozícii proti pádu. V prípade núdzového otvorenia je možné bránu ľahko obsluhovať ručne. Pri rolovacej bráne preto nie je potrebná ručná kľuka.

Spoľahlivá vypínacia automatika

Brány RollMatic sú vďaka sériovým pohonom s pozvoľným rozbehom a jemným zastavením mimoriadne tiché a šetriace bránu. Prostredníctvom systému vyrovnania hmotností a spoľahlivej vypínacej automatike brána bezpečne zastaví pri neočakávaných prekážkach. Pre ešte väčšiu ochranu a bezpečnosť odporúčame montáž bezkontaktne fungujúcej svetelnej závory.

Kompaktná rolovacia brána

Rolovacie brány RollMatic sú najlepšou voľbou, ak má priestor stropu Vašej garáže zostať voľný alebo je Vaša garáž príliš malá pre stropnú rolovaciu bránu alebo sekcionálnu bránu. Záves rolovacej brány sa navíja kompaktne v preklade otvoru brány a Vy môžete oblasť stropu využiť pre svetlá alebo ako dodatočný úložný priestor. Pre montážne situácie s malými bočnými dorazmi obdržíte bránu RollMatic aj ako vonkajšiu rolovaciu bránu určenú na montáž pred otvor garáže.

Stropná rolovacia brána s úsporou miesta

Pri garážach s veľmi malým prekladom sú mimoriadne vhodné stropné rolovacie brány RollMatic OD. Záves brány sa vedie k stropu prostredníctvom úzkych vodiacich koľajníc. Vďaka priestorovo úspornej bočnej montáži pohonu vyžaduje brána RollMatic OD potrebu prekladu iba 60 mm.

Rádiový systém BiSecur s certifikovanou bezpečnosťou

Obojsmerný rádiový systém BiSecur sa považuje za techniku budúcnosti na komfortné a bezpečné ovládanie pohonov garážových a vjazdových brán, pohonov dverí, svetla a pod.

Tento extrémne bezpečný systém kódovania BiSecur so stabilným, bezporuchovým dosahom vyvinutý spoločnosťou Hörmann Vám poskytne dobrý pocit z toho, že žiadna cudzia osoba nedokáže skopírovať Váš rádiový signál. Otestované a certifikované bezpečnostnými expertmi univerzity Ruhr-Universität Bochum.

Perfektne zosúladené a 100%tne kompatibilné

Všetky pohony, prijímače a ovládacie prvky BiSecur sú 100  % kompatibilné. Stlačením tlačidla na ručnom vysielači alebo rádiovom spínači tak môžete jednoducho ovládať okrem svojej garážovej a vjazdovej brány aj zámky domových dverí, pohony dverí alebo ďalšie zariadenia s prijímačmi BiSecur. Sériové rozhranie HCP v každom pohone Hörmann vám umožní ešte viac. Celkom jednoducho sa tak dajú všetky pohony garážových a vjazdových brán Hörmann prepojiť s externými systémami Smart Home.

Komfortná kontrola pozície brány

Už nikdy viac nemusíte vo vetre a nečase stáť pred dverami, aby ste skontrolovali, či je Vaša brána zatvorená. Po stlačení tlačidla zobrazí farba LED na ručnom vysielači HS 5 BS polohu brány. Na požiadanie sa brána zatvorí ďalším stlačením tlačidla ***. Pohodlnejšie a bezpečnejšie už ani nemôžete Vašu bránu ovládať.

*** pri obsluhe bez výhľadu na bránu je potrebná dodatočná svetelná závora

Ocenený dizajn

Pri exkluzívnych ručných vysielačoch BiSecur okúzli nielen čierny alebo biely vysoko lesklý povrch so vzhľadom klavírneho laku, ale aj elegantný tvar, ktorý sa mimoriadne príjemne drží v ruke. Ručné vysielače Hörmann BiSecur s voliteľným vysoko lesklým povrchom so vzhľadom klavírneho laku boli ocenené renomovanou cenou reddot design award za ich exkluzívny dizajn.

Obrázok: Ručný vysielač HS 5 BS so stanicou ručného vysielača (voliteľne).

Galéria obrázkov

Rolovacia brána RollMatic v Decograin Zlatý dub

Garážová rolovacia brána a vedľajšie dvere

v bielej farbe RAL 9016

Garážová rolovacia brána

v bielej farbe RAL 9016

Katalógy

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.