NICE (ITA)

Pohony NICE to je kvalita, bezpečnosť a dlhodobá životnosť

Spoločnosť Nice bola prvým podnikom v sektore Home Automation, ktorá verila v hodnotu dizajnu. Výrobky značky Nice sa už vo svojich začiatkoch odlišovali svojím vzhľadom a detailmi, ktorým sa venuje veľká pozornosť, a aj preto výrobky získali dôležité medzinárodné ocenenia.

Divíziu R&D spoločnosti Nice tvorí vysoko špecializovaný medzinárodný tím, ktorý neustále pracuje na vývoji sofistikovaných výrobkov: v laboratóriách spoločnosti Nice s rozlohou 1 000 m2 sa každý deň vykonávajú prísne a presné skúšky, pri ktorých sa využívajú technologicky avantgardné prístroje s cieľom zaručiť maximálnu technologickú výkonnosť, účinnosť a kvalitu výrobkov.

CAME (ITA)

Ak hľadáte spoľahlivosť, zvoľte pohon CAME

Taliansky výrobca je priekopníkom v oblasti automatizácie bránových systémov. Mnohí výrobcovia aj dnes vychádzajú z konštrukčnej jednoduchosti pohonov značky CAME.

Pohony zo série BX alebo BK sú na trhu desaťročia a dodnes spoľahlivo slúžia. Doležitým predpokladom v oblasti spoľahlivosti je hlavne plnohodnotná podpora originálnych náhradných dielov pre všetky zariadenia z tejto série. Ďalším podstatným faktorom sú jednoducho riešené elektronické súčasti, pri zachovani plnohodnotnej funkcionality a komfortu používania. Pohony CAME sú preto veľmi obľúbené a určite ich nájdete aj vo vašom okolí. Neváhajte sa svojho suseda opýtať na spokojnosť s touto značkou.

HÖRMANN (GER)

Nemecká kvalita a vynikajúce vlastnosti

Povestná nemecká precíznosť a kvalita sa naplno prejavuje aj pri pohonoch posuvných brán série LineaMatic.

Ak by sme na opis použili prirovnanie, tak s istotou môžme povedať, že sa jedná o Mercedes medzi pohonmi. Dôkazom sú už integrované komfortné vlastnosti a funkcie ako napr. pozvoľný rozbeh a zastavenie, amperická ochrana pri náraze na prekážku, či magnetické koncové dorazy. Čo sa týka bezpečnosti rádiovej prevádzky, tak technológia Bisecur ako jediná na trhu ponúka 128-bitové kódovanie. a obojsmernú prevádzka pre kontrolu stavu brány. Samozrejmosťou je možnosť napojenia na domácu inteligenciu, prostredníctvom dodatočných modulov.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.