NICE (ITA)

Pohony NICE to je kvalita, bezpečnosť a dlhodobá životnosť

Spoločnosť Nice bola prvým podnikom v sektore Home Automation, ktorá verila v hodnotu dizajnu. Výrobky značky Nice sa už vo svojich začiatkoch odlišovali svojím vzhľadom a detailmi, ktorým sa venuje veľká pozornosť, a aj preto výrobky získali dôležité medzinárodné ocenenia.

Divíziu R&D spoločnosti Nice tvorí vysoko špecializovaný medzinárodný tím, ktorý neustále pracuje na vývoji sofistikovaných výrobkov: v laboratóriách spoločnosti Nice s rozlohou 1 000 m2 sa každý deň vykonávajú prísne a presné skúšky, pri ktorých sa využívajú technologicky avantgardné prístroje s cieľom zaručiť maximálnu technologickú výkonnosť, účinnosť a kvalitu výrobkov.

CAME (ITA)

Ak hľadáte spoľahlivosť, zvoľte pohon CAME

Taliansky výrobca je priekopníkom v oblasti automatizácie bránových systémov. Mnohí výrobcovia aj dnes vychádzajú z konštrukčnej jednoduchosti pohonov značky CAME.

Pohony zo série BX alebo BK sú na trhu desaťročia a dodnes spoľahlivo slúžia. Doležitým predpokladom v oblasti spoľahlivosti je hlavne plnohodnotná podpora originálnych náhradných dielov pre všetky zariadenia z tejto série. Ďalším podstatným faktorom sú jednoducho riešené elektronické súčasti, pri zachovani plnohodnotnej funkcionality a komfortu používania. Pohony CAME sú preto veľmi obľúbené a určite ich nájdete aj vo vašom okolí. Neváhajte sa svojho suseda opýtať na spokojnosť s touto značkou.

HÖRMANN (GER)

Nemecká kvalita a vynikajúce vlastnosti

Povestná nemecká precíznosť a kvalita sa naplno prejavuje aj pri pohonoch posuvných brán série LineaMatic.

Ak by sme na opis použili prirovnanie, tak s istotou môžme povedať, že sa jedná o Mercedes medzi pohonmi. Dôkazom sú už integrované komfortné vlastnosti a funkcie ako napr. pozvoľný rozbeh a zastavenie, amperická ochrana pri náraze na prekážku, či magnetické koncové dorazy. Čo sa týka bezpečnosti rádiovej prevádzky, tak technológia Bisecur ako jediná na trhu ponúka 128-bitové kódovanie. a obojsmernú prevádzka pre kontrolu stavu brány. Samozrejmosťou je možnosť napojenia na domácu inteligenciu, prostredníctvom dodatočných modulov.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.

Tento web používa súbory Cookies,
prostredníctvom ktorých Vám môžme
poskytovať lepšie funkcie.