CAME ATI 3024 pohon 24V DC vhodný na intenzívnu prevádzku

Široký sortiment pohonov pre motorizáciu krídiel brán umožňuje ich použitie takmer pre každý typ, veľkosť a intenzitu. Krídlové brány sú riešením predovšetkým v prípade ak obmedzený priestor po stranách vstupného otvoru nedovoľuje inštaláciu posuvnej brány.

Výber najvhodnejšieho typu pohonu sa určí podľa možnosti uchytenia pohonu, šírky a váhy krídla brány a to vrátane tlaku vetra, ktorý pôsobí na plochu brány pri extrémnych poveternostných podmienkach.

Riadiace elektroniky pre pohony krídlových brán umožňujú pripojenie ľubovolných ovládacích prvkov od jednoduchého tlačidla, cez kľúčový ovládač, kódovú klávestnicu, snímač bezkontaktných kariet až po diaľkové ovládanie.

Brány je tiež možné vybaviť ďalšimi prvkami pre zvýšenie bezpečnosti pre lepšiu ochranu majetku a ľudí. Medzi ochranné prvky patria:

  • fotobunky obmedzujúce pohyb brány v prípade detekcie prekážky
  • nárazové bezpečnostné rebrá na krídlach brány brániace privretiu
  • výstražný maják, ktorý signalizuje výjazd vozidla

Všetky pohony sú označené značkou EN tested a spĺňajú najprísnejšie európske bezpečnostné normy.

Hörmann RotaMatic privátne brány (GER)

Tri verzie pre celkovú šírku brány do 5 alebo 8 metrov

Nemecký pohon RotaMatic je vhodný pre privátne otváravé brány s maximálnou šírkou jedného krídla 4 metre a maximálnou váhou 400 kg. Je ideálnym doplnkom k automatickým garážovým bránam Hörmann vďaka možnosti ovládania iba jednym vysielačom. Ponúka tiež kontrolu otvorenej alebo zatvorenej polohy. Koncové dorazy nie sú potrebné a motory rozpoznávajú prekážku amperickou ochranou.

CAME ATI privátne alebo priemyselné brány (ITA)

Dve verzie pre celkovú šírku brány do 6 alebo 10 metrov

Tieto talianské pohony vedia uspokojiť aj veľmi špecifické požiadavky na obsluhu v extrémnych podmienkach priemyselných zón a prevádzok s intenzívnou premávkou. Sú robustné, kompaktné a spoľahlivé. Motory obsahujú elektronické spínače v otvorenej polohe. V zatvorenej polohe je potrebný mechanický doraz na vašej bráne. Dodatočne je možná montáž spínačov aj v zatvorenej polohe. Spomalenie krídiel pred koncovými polohami je možné výmenou riadiacej elektroniky za ZA3P.

CAME KRONO privátne brány (ITA)

Dve verzie pre celkovú šírku brány do 6 alebo 10 metrov

Pohon Krono je ideálnym riešením pre kované brány, je robustný, tichý a jeho dizajn dokonale ladí s eleganciou kovaných brán. Jeho technológia zaručuje spoľahlivý chod s dlhou životnosťou. V ponuke máme zostavy s elektronickými spínačmi koncových polôh alebo s nutnosťou mechanických koncových dorazov na vašej bráne.

NICE Wingo privátne brány (ITA)

NICE Toona privátne a priemyselné brány (ITA)

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.