Priemyselné sekcionálne brány Hörmann

Priemyselné sekcionálne brány - Jedinečný rozsiahly program sekcionálnych brán


Sekcionálne brány sa otvárajú vertikálne a získavajú tak miesto pred a za bránou. Články brány sa ukladajú plocho pod stropom, kolmo nad otvorom alebo kopírujúc strechu. Sekcionálne brány konštrukčného radu 50 z ocele, kombinácie oceľ/hliník alebo z hliníka presviedčajú jedinečnou šírkou programu, špičkovým dizajnom brán a certifikovanou bezpečnosťou. Sekcionálne brány Compact ukladajú jednotlivé lamely kolmo hneď za prekladom. Malá hĺbka zasunutia je pri halách s kupolovitými svetlíkmi, sklenenými strechami a fasádami mimoriadne výhodná.

Ďalšie informácie nájdete v doleuvedených katalógoch, ako aj v montážnych údajoch.


Dobré dôvody pre priemyselné sekcionálne brány Hörmann


1. Trvalo jasný pohľad

Maximálna odolnosť voči poškriabaniu

Brány s plastovým presklením DURATEC odolávajú silnému zaťaženiu v drsnom priemyselnom prostredí a trvalo si uchovávajú priehľad. Špeciálna povrchová úprava v kvalite automobilových reflektorov trvalo chráni tabuľku pred poškriabaním a pred stopami po čistení.

Presklenia DURATEC dostanete sériovo, bez navýšenia ceny, pri všetkých sekcionálnych bránach s priehľadným plastovým presklením – a iba vo firme Hörmann.


2. Účinná tepelná izolácia

ThermoFrame

Vyhrievané haly vyžadujú dobre izolované priemyselné sekcionálne brány. Priemyselné sekcionálne brány Hörmann obdržíte voliteľne s pripojením zárubne ThermoFrame pre termické oddelenie zárubne a muriva. Tesniace manžety na obidvoch stranách brány a dvojité tesnenie v preklade dodatočne chránia pred stratami tepla, resp. chladu. Takto zvýšite hodnotu tepelnej izolácie až na 21 %.


3. Praktické riešenia

Integrované dvere bez vysokého prahu

O uľahčený prechod osôb sa starajú integrované dvere s extra plochým prahom z ušľachtilej ocele. Pri bránach do šírky 5510 mm je prah v strede vysoký iba 10 mm a na okrajoch 5 mm. Výrazne sa tým znižuje riziko zakopnutia a uľahčuje prejazd kolesami. Za určitých podmienok môžete integrované dvere bez vysokého prahu Hörmann použiť dokonca ako únikové dvere a pri bezbariérovej výstavbe.


4. Bezkontaktné monitorovanie brány

Predbiehajúca svetelná závora bez príplatku

Všetky mechanicky ovládané priemyselné sekcionálne brány Hörmann sú sériovo vybavené automatickým monitorovaním zabezpečenia uzatváracej hrany pomocou optických snímačov. Bez príplatku si môžete zvoliť aj predbiehajúcu svetelnú závoru VL 1 na bezkontaktné monitorovanie uzatváracej hrany brány. Voliteľne obdržíte aj svetelnú mrežu HLG integrovanú do zárubne. Tieto riešenia Vám poskytnú vyššiu bezpečnosť, rýchlejší chod brány a nižšie náklady na kontrolu a údržbu.


Katalógy a dokumentácie

Priemyselné sekcionálne brány   Priemyselné sekcionálne brány hĺbka 42 mm   Priemyselné sekcionálne brány hĺbka 67 mm

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.