Rýchle odkazy

Brány pre hormadné garáže od spoločnosti Hörmann

Veľa prevedení, jedna kvalita

Optimálna hospodárnosť, trvalá prevádzková bezpečnosť a bezpečnosť osôb, ako aj extrémne pokojný chod, aj pri vysokej frekvencii, sú význačnými vlastnosťami brány pre hromadné garáže.

Vychyľujúca sa výklopná brána N 500 sa ponúka pre dvojgaráže v súkromnej oblasti a pre hromadné garáže až do 25 parkovacích miest.

Výklopná brána ET 500 sa pri otváraní a zatváraní vychýli iba o 40 mm a je preto optimálna pre hromadné garáže, napr. aj pri chodníkoch.

Konštrukcia posuvnej brány ST 500 sa okrem toho vyznačuje nepatrnou montážnou hĺbkou v oblasti prekladu.

Rýchla sekcionálna brána s mikro profilovanou povrchovou úpravou zhodnocuje otvor brány a okrem toho je aj veľmi rýchla.

Výklopné brány Berry sa mimoriadne hodia v hromadných garážach vďaka ich robustnej konštrukcii, nekomplikovanej obsluhe ako bezpečný uzáver parkovacích miest. Rozdielne vetracie otvory zaručujú optimálne vetranie.

Rolovacie brány a rolovacie mreže sú mimoriadne robustné vďaka ich jednoduchej konštrukcii. Kompaktný navíjací bubon vyžaduje málo priestoru v oblasti prekladu. Pri veľmi stiesnených priestorových pomeroch je možná aj vonkajšia montáž.

Všetky typy brán ponúkajú spoločne veľkú rozmanitosť motívov a možnosť individuálneho stvárnenia.

Dobré dôvody pre brány pre hromadné garáže Hörmann

Myslíme a konáme ekologicky

Ako rodinný podnik si uvedomujeme svoju zodpovednosť za budúce generácie a na požiadanie zákazníka ponúkame všetky výrobky pre komerčnú výstavbu voliteľne ako CO2 neutrálne. To vám dáva možnosť, aby ste svojím rozhodnutím o kúpe prevzali kompenzačné náklady za zvyšné emisie, a tak aktívne prispeli k ochrane klímy. Spoločnosť Hörmann sa so svojou stratégiou udržateľnosti usiluje o zníženie množstva emisií a predchádzanie ich vzniku. Celú našu spotrebu elektrickej energie vo všetkých európskych pobočkách pokrývame 100 % zelenou energiou z obnoviteľných zdrojov. Okrem toho znižujeme našu spotrebu mnohými ďalšími opatreniami a ročne ušetríme viac ako 75000 ton CO2. Zvyšné emisie kompenzujeme podporou certifikovaných projektov na ochranu klímy  v spolupráci s ClimatePartner.

Pokojný, tichý chod brány aj pri vysokej frekvencii

Dvojité vodiace kladky vo vodiacej koľajnici a vodiace kolieska s guľôčkovými ložiskami umožňujú bráne bežať jemne, potichu a absolútne presne – aj pri trvalom používaní. Výklopná brána ET 500 a posuvná brána ST 500 sú dimenzované na životnosť min. 250000 cyklov brány; výklopná brána N 500 voliteľne s posilneným zväzkom pružín pre min. 100000.

Konštrukčne dookola dobre zabezpečené

Otvorená konštrukcia s bezpečnostnými odstupmi medzi krídlom brány a stavebným objektom poskytuje na bočných a spodných hranách spoľahlivú ochranu pred poraneniami prstov. Špeciálne tvarovaný profil EPDM chráni zatváraciu hranu krídla brány. Pri výklopnej bráne ET 500 a pri posuvnej bráne ST 500 zabezpečuje integrovaná svetelná závora dodatočne oblasť otvárania brány.

Odskúšaná jednotka brány a pohonu

Všetky dvojité garážové brány a brány pre hromadné garáže sa skúšajú a certifikujú vždy spolu s príslušne vhodnými pohonmi prostredníctvom nezávislých, uznávaných inštitúcií. Tým sa zabezpečí, že bude celok tvorený bránou a pohonom bežať bezchybne a bezpečne. To je mimoriadne dôležité vtedy, keď je brána zabudovaná vo verejných oblastiach, ako sú podzemné a hromadné garáže.

Praktické integrované a vedľajšie dvere

Dvojité brány a brány pre hromadné garáže obdržíte na požiadanie aj s praktickými integrovanými dverami alebo s vedľajšími dverami, ktoré sú vzhľadovo rovnaké s príslušným motívom.

Umiestnenie integrovaných dverí je možné vľavo, vpravo alebo v strede. Horné zatvárače dverí patria k štandardnému rozsahu dodávky.

Rádiový systém BiSecur s certifikovanou bezpečnosťou

Obojsmerný rádiový systém BiSecur sa považuje za techniku budúcnosti na komfortné a bezpečné ovládanie pohonov garážových a vstupných brán, pohonov dverí, svetla a pod.

Tento extrémne bezpečný systém kódovania BiSecur so stabilným, bezporuchovým dosahom vyvinutý spoločnosťou Hörmann vám poskytne dobrý pocit z toho, že žiadna cudzia osoba nedokáže skopírovať váš rádiový signál. Systém bol otestovaný a certifikovaný bezpečnostnými expertmi z univerzity Ruhr-Universität Bochum a z nezávislých skúšobných inštitútov.

Komfortná kontrola pozície brány

Už nikdy viac nemusíte vo vetre a nečase stáť pred dverami, aby ste skontrolovali, či je Vaša stropná rolovacia brána OD zatvorená. Po stlačení tlačidla zobrazí farba LED na ručnom vysielači HS 5 BS polohu brány. Na požiadanie sa brána zatvorí ďalším stlačením tlačidla ***. Pohodlnejšie a bezpečnejšie už ani nemôžete Vašu bránu ovládať.

*** pri obsluhe bez výhľadu na bránu je potrebná dodatočná svetelná závora

Ocenený dizajn

Pri exkluzívnych ručných vysielačoch BiSecur okúzli nielen čierny alebo biely vysoko lesklý povrch so vzhľadom klavírneho laku, ale aj elegantný tvar, ktorý sa mimoriadne príjemne drží v ruke.

Ručné vysielače Hörmann BiSecur s voliteľným vysoko lesklým povrchom so vzhľadom klavírneho laku boli ocenené renomovanou cenou reddot design award za ich exkluzívny dizajn.

Obrázok: Ručný vysielač HS 5 BS so stanicou ručného vysielača (voliteľne).

Katalógy

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.