Hörmann výklopná brána Berry Pearl RAL8028

Hörmann výklopná brána Berry Pearl

Dostupné do 30 pracovných dní
289,00 €
s DPH
  • štruktúrovaná povrchová úprava Pearlgrain
  • 2 farby za rovnakú cenu
  • akciové veľkosti: 2375 x 2000 mm, 2375 x 2125 mm, 2500 x 2000 mm, 2500 x 2125 mm
Farba
  • Dopravná biela RAL9016
  • Terakotovo hnedá RAL8028
Veľkosť brány (š x v)
Autorizovaná montáž

Pre správny výber veľkosti podľa otvoru si otvorte katalóg výklopnej brány, kde vďaka montážnym údajom zistíte vhodný rozmery brány podľa stavebnej SITUÁCIE. Alebo nás kontaktujte.

Príkladom vysokého bezpečnostného vybavenia výklopných brán Berry sú pružné ochranné kryty nad ramenami pák. Tieto kryty úplne zakrývajú nebezpečný priestor a znižujú tak nebezpečenstvo nechceného pomliaždenie alebo zovretia. Takto vysokú bezpečnostnú norma majú iba výklopné brány Hörmann.

Viacnásobný pružinový systém spoľahlivo zabezpečuje bránu pred pádom. Ak by sa niektorá pružina zlomila, ostatné, neporušené pružiny vráta zaistia. Vzdialenosť vinutia pružín je pritom tak malá, že aj detské prsty sú praktický chránené pred zovretím.

Komfortné zatvorenie. Špeciálne tvarované rameno páky pritisne vráta pri zatvárané tesne na zárubňu a brána sa sama pritiahne. Tým medzi vrátami a rámom nezostane žiadna medzera. Vráta sú po celom obvode tesne uzavreté.

Lepšia ochrana proti vlámaniu Jedinečné zamknutie výklopných brán Hörmann otočnou závorou ​​pevne zafixuje rohy krídla brány na ráme a tým ich zavrie oveľa bezpečnejšie než obvyklé rázvory. Vypáčenie brány je praktický nemožné. Pomocou voliteľnej sady dodatočnej výbavy, ktorá sa jednoducho svojpomocne montuje môžete bránu zamknúť este vo vrchnej časti.

Individuálny komfort ovládania Aby ste svoju automatickú výklopnú bránu mohli kedykoľvek pohodlne a jednoducho obsluhovať, spoločnosť Hormann ponúka pre všetky montážne situácie vhodné kvalitné mobilné i stacionárne príslušenstvo. Od ručného vysielača "mikro", cez kódovacie tlačidlo, čítačku odtlačkov prsta, až po špeciálne riešenia ako núdzový akumulátor.

Doprava a montáž:

  • Cena dopravy a montáže je kalkulovaná výhradne v rámci Košíc a okolia (KE, KS).
  • V prípade dopravy a montáže mimo tohto regiónu, bude cena určená individuálne.
  • Vyhradzujeme si právo na zmenu ceny za montáž po zameraní na mieste realizácie.


KATALÓG A DOKUMENTÁCIA

Pozn.: Vyobrazené farby a povrchové úpravy nie sú farebne záväzné. Všetky údaje o farbách podľa škály RAL. Zmeny a chyby v cenách vyhradené.

Materiál
Oceľ (lakovaný povrch)
Hrúbka izolácie
Bez izolácie

Spoločnosť sa v 50-tych rokoch stala synonymom domácich garážových brán a preslávila sa najmä zavedením výklopnej brány Berry nemeckým spotrebiteľom. Od tej doby sa sortiment rozširuje o drevené interiérové ​​dvere, markízy, oceľové plechové dvere, zárubne, interiérové ​​a exteriérové ​​vchodové dvere, priemyselné a manuálne ovládané priemyselné dverové systémy a najmodernejšiu protipožiarnu ochranu a multifunkčné dverové systémy pre komerčné nehnuteľnosti.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.

Tento web používa súbory Cookies,
prostredníctvom ktorých Vám môžeme
poskytovať lepšie funkcie.