Vnútorné dvere Hörmann ZK


Vnútorné dvere ZK


Dvere Hörmann ZK sa už roky osvedčujú ako robustné dvere pre vnútorné priestory od pivnice až po podkrovie. Dvere ZK v ničom nezaostávajú a so svojou vysokohodnotnou povrchovou úpravou sú pevné, odolné voči nečistotám a vďaka tomu sa aj jednoducho čistia. To je istá kvalita – za nízku cenu.

Vnútorné dvere pre

  • pivničné priestory
  • detské izby
  • vchod do nedobudovaného podkrovia

Tepelne izolačné UD=2,1 W/m2K

Zvukovo izolačné Rw cca. 25 dB*

Klimatická trieda III podľa RAL-RG 426

Skupina namáhania S podľa RAL-RG 426


Stabilné krídlo dverí

Dvojstenné krídlo dverí s hrúbkou 40 mm, s 3-stranným hrubým falcom pozostáva z pozinkovaného oceľového plechu (0,6 mm), celoplošne zlepenej voštinovej vložky
a je tak tvarovo veľmi stabilné a robustné.


Sériovo dobre vybavené

Vnútorné dvere ZK obdržíte sériovo so zabudovaným zámkom a lesklo pozinkovanými hornými dielmi závesu V0020, pevne priskrutkované do zosilňovacích vložiek, avšak bez sady kľučiek.


Ako čisté krídlo dverí alebo pripravenéna zabudovanie so zárubňou

Vnútorné dvere ZK sa dodávajú celkom podľaželania ako čisté krídlo dverí alebo ako prvok dverí pripravený k montáži, tzn. kompletne so sadou kľučiek a špeciálnou rohovou zárubňou v bielej farbe.


Ľahké a tiché zatváranie

Dvere disponujú nástrčnou sadou guľa / kľučka podľa DIN 18251 trieda 3, s vŕtaním pre profilový cylinder (vzdialenosť kľučka dverí – vonkajšia hrana 55 mm). Sériovo vybavené s plastovou západkou a oceľovou závorou, dózickým zámkom a tiež kľúčmi, na požiadanie aj s profilovým cylindrom, dvere ZK zatvára príjemne ľahko a potichu.


Flexibilná montáž

Vďaka vyrovnaniu výšok a individuálne upraviteľnému povrchu sa dvere ZK výborne hodia na modernizáciu, do všetkých priestorov od pivnice až po podkrovie. Je ich možné flexibilne nasadiť do existujúcich normovaných zárubní a všetkých oceľových zárubní Hörmann (pripravené pre závesy série V 8000).


Charakteristika výrobku

Ochrana voči vlámaniu: - Ohňovzdornosť: -
Tepelná izolácia: ★★         Namáhanie: ★★★★
Zvuková izolácia: - Tvarová stálosť: ★★★★★

* Pri dverách bez presklenia a s rohovou zárubňou


Katalóg a dokumentácie

{products:222}

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.

Tento web používa súbory Cookies,
prostredníctvom ktorých Vám môžme
poskytovať lepšie funkcie.