Hörmann MZ


Viacúčelové dvere MZ


Tieto viac ako štyri desaťročia osvedčené viacúčelové dvere sú stabilné, pevné a tiež odolné voči poveternostným vplyvom a vhodné pre vnútorné a vonkajšie priestory. Dvere MZ získate v jednokrídlovom alebo dvojkrídlovom vyhotovení a na požiadanie aj s presklením.

Vonkajšie a vnútorné dvere pre:

  • nevyhrievané vedľajšie budovy
  • kôlne na náradie
  • skladové priestory

Tepelná izolácia: UD=1,7 W/m2K


Stabilita pre Vás

Montážny prvok dverí s dvojstenným krídlom dverí s hrúbkou 45 mm, 2-stranné falcované krídlo dverí s hrúbkou plechu 0,9 mm, izolácia z minerálnej vlny a oceľové zosilnenie je mimoriadne robustné. Dvere poskytujú vysokú bezpečnosť prostredníctvom 2 masívnych oceľových bezpečnostných čapov. Rohová zárubňa s hrúbkou 2 mm s obvodovým tesnením EPDM drží tesne a má dolnú, ľahko odoberateľnú dorazovú koľajnicu. Na požiadanie je možné dvere dodať aj s blokovou zárubňou a 3-stranným tesnením z EPDM.


Viac svetla cez presklenie

Firma Hörmann Vám ponúka viacúčelové dvere MZ aj s presklením, ktoré je z bezpečnostných dôvodov veľmi úzke. Vďaka tomu využijete denné svetlo pre Váš interiér. Sériovo obdržíte drôtené sklo 7 mm, na požiadanie Iso drôtené sklo 20 mm s priehľadom 230 × 1360 mm. Zasklievací rám z prírodného odtieňa hliníka je upevnený s pridržiavacími lištami pre sklo na strane oproti závesom (voliteľne aj na strane závesov).


Charakteristika výrobku

Ochrana voči vlámaniu: ★★ Ohňovzdornosť: -
Tepelná izolácia: ★★★        Namáhanie: ★★★★★
Zvuková izolácia: ★★★ Tvarová stálosť: ★★★★★

Katalóg a dokumentácie   Katalóg dverí MZ

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.

Tento web používa súbory Cookies,
prostredníctvom ktorých Vám môžme
poskytovať lepšie funkcie.