ThermoPro


Vstupné dvere Hörmann Thermo46 / Thermo65


Oceľové domové dvere Hörmann Thermo46/Thermo65 pre domové a vedľajšie vstupy s rozsiahlym výberom motívov. Tieto cenovo výhodné dvere Vám poskytujú so sériovým viacnásobným blokovaním pocit bezpečia, šetria vďaka vynikajúcej tepelnej izolácii energiu a sú peknou vizitkou pre Váš domov.

Oceľové dvere Thermo46

Dvere Thermo46 disponujú oceľovým krídlom s hrúbkou 46 mm, ktoré je vyplnené tvrdeným polyuretánovým izolantom. Zárubňa o hrúbke 65 mm je celohliníková a termicky oddelená.

Hodnota Ud do 1,1 W/ (m²·K)

Oceľové dvere Thermo65

Dvere Thermo65 ponúkajú oceľové krídlo s hrúbkou 65 mm, ktoré je vyplnené tvrdeným polyuretánovým izolantom. Zárubňa o hrúbke 85 mm je celohliníková a termicky oddelená.

Hodnota Ud do 0,82 W/ (m²·K)


Prečo si vybrať dvere Thermo46/Thermo65?


Vnútri a vonku celoplošné krídlo

Domové a vstupné dvere Thermo46/Thermo65 presviedčajú moderným dizajnom: tvarovo pekné oceľové krídlo dverí, zvnútra a zvonku celoplošné, s profilom krídla umiestneným vo vnútri, vyzerá jednoducho dobre. Celoplošné dvere pôsobia zvnútra ako vnútorné dvere do obytného priestoru a veľmi dobre ladia s vnútornými priestormi Vášho domu.


Vysoká tepelná izolácia


Dnes sa všade v dome šetrí energiou. Dvere Thermo46/Thermo65 k tomu tiež prispievajú. Vďaka krídlu dverí s hrúbkou 46 mm, resp. 65 mm, ktoré je úplne vyplnené polyuretánovou tvrdenou penou, majú dvere vynikajúcu tepelnú izoláciu. Tým šetríte energiu, teda aj peniaze!


Blokovanie brániace vlámaniu

Pretože sa Vy a Vaša rodina chcete cítiť doma bezpečne, sú všetky dvere Thermo vybavené sériovým 5-násobným blokovaním. Strana závesov sa pri dverách Thermo46 zabezpečuje pomocou troch bezpečnostných čapov. Pri dverách Thermo65 zabezpečuje priebežná bezpečnostná lišta stranu závesov proti vypáčeniu. To Vám dáva dobrý pocit.


Bezpečnostné vybavenie RC 2 brániace vlámaniu


Všetky domové dvere Thermo65, aj s bočnými dielmi a nadsvetlíkmi, ako aj mnohé vstupné dvere Thermo obdržíte aj s vybavením RC 2 – pre väčšiu bezpečnosť pre Vás a pre Vašu rodinu. RC 2 popisuje bezpečnostnú triedu dverí proti vlámaniu a zodpovedá doterajšej triede WK 2.


Netrieštivé presklenie

Dvere Thermo disponujú sériovo dvojitým, resp. trojitým presklením. Nielen vnútorná strana, ale aj vonkajšia strana pozostávajú z bezpečnostného skla a pre Vás to znamená: ak by tabuľa niekedy praskla, rozpadne sa na malé kúsky bez ostrých hrán – tým sa výrazne znižuje riziko poranenia pre Vás a vašu rodinu.


Voliteľné vybavenie pre viac komfortu a bezpečnostiElektrický otvárač

Prostredníctvom západky elektrického otvárača môžete Vaše dvere otvárať jednoducho pomocou spínača v dome. Alternatívne tiež môžete, napríklad cez deň, prestavovať blokovaciu páku, na otvorenie domových dverí potom stačí ľahký tlak zvonku.


Ochranná lišta proti vplyvom počasia (bez obrázku)

Chráni a zároveň je opticky príjemná: ochrannú lištu proti dažďu v bielej farbe RAL 9016 pre odvádzanie prívalového dažďa je možné jednoducho dodatočne namontovať.


Automatické zámky

Otvorte Vaše dvere jednoducho a komfortne prostredníctvom viacnásobného blokovania s otvorením prostredníctvom ručného vysielača, rádiovej čítačky odtlačkov prstov alebo transpondéra. Už viac nebudete myslieť na kľúče.


Otvorenie prostredníctvom transpondéra ■ NOVINKA

Na otvorenie pomocou transpondéra sú domové dvere vybavené elektromechanickým profilovým cylindrom. Transpondér podržte pred cylindrom a dvere môžete odblokovať a otvoriť pomocou gule.


Otvorenie prostredníctvom ručného vysielača ■ NOVINKA


Otvorenie prostredníctvom rádiovej čítačky odtlačkov prstov ■ NOVINKA

Pri obsluhe prostredníctvom ručného vysielača alebo rádiovej čítačky odtlačkov prstov sa Vaše domové dvere odblokujú automaticky prostredníctvom elektromotora. Teraz potrebujete dvere už iba zatlačiť.


AKCIOVÁ PONUKA  KATALÓG A DOKUMENTÁCIA


{products:402,211,266}

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.

Tento web používa súbory Cookies,
prostredníctvom ktorých Vám môžme
poskytovať lepšie funkcie.