Sonax čistiaca handrička
Sonax čistiaca handrička
Sonax čistiaca handrička
Sonax čistiaca handrička
Sonax čistiaca handrička
Sonax čistiaca handrička
Sonax čistiaca handrička
Sonax čistiaca handrička

Sonax čistiaca handrička pre produkty Hörmann

4018988
Skladom
5,76 €
s DPH
  • pre dokonalé počiatočné vyčistenie brán a dverí
  • už obsahuje všetky čistiace komponenty
  • pre matné, lesklé, potiahnuté fóliou a potlačené povrchy
  • čistota bez škvŕn a šmúh

 

Špeciálne pre počiatočné čistenie brán, dverí a zárubní matným, lesklým, fóliovaným alebo potlačeným povrchom vyvinula spoločnosť Hörmann túto čistiacu handričku v spolupráci s popredným výrobcom ošetrovacích a čistiacich prostriedkov Sonax. Vysoko kvalitná utierka z mikrovlákna už obsahuje špeciálne zosúladené čistiace komponenty, ktoré zaisťujú čistotu bez šmúh a šmuh po inštalácii.

Ihneď po montáži komponentov, ako sú dvere alebo brány, by sa malo vykonať dôkladné čistenie. Prvok zbavte prachu a iných nečistôt, ktoré sa vyskytujú pri montáži, pretože v najhoršom prípade môžu poškodiť povrch. Čistiaca handrička Sonax bola špeciálne vyvinutá na počiatočné čistenie. Ľahko sa používa, pretože handrička už obsahuje komponenty potrebné na čistenie. Najskôr by ste mali odstrániť všetky hrubé a voľné nečistoty. Potom látku poskladajte do praktického formátu a povrch utierajte krúživými pohybmi. Utierku niekoľkokrát preložte a otočte, aby ste dosiahli vyššiu výťažnosť. Zasklenie by sa malo potom otrieť handričkou z mikrovlákna. Týmto spôsobom dosiahnete perfektný konečný výsledok na matných, lesklých, fóliou potiahnutých, ale aj potlačených povrchoch bez toho, aby ste ich napádali alebo poškodzovali.

Pri jeho použití nezabudnite, že čistenie sa nesmie vykonávať na priamom slnku alebo na horúcich povrchoch. Čistiaca handrička by sa navyše nemala používať na displeje alebo prepínače.

Rozmery
40 x 50 cm
Materiál
mikrovlákno
6 ks.
4005954249495
  • 1 ks čistiacej handričky Sonax, formát 40 x 50 cm
  • Použitie čistiacej utierky Sonax na dvere a brány
No reviews
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.