• -5%
Hörmann Núdzové odblokovanie NET 2

Hörmann Núdzové odblokovanie NET 2

437183
Posledné kusy na sklade
35,34 € 37,20 € -5%
s DPH

Núdzové odblokovanie pre garážové brány je nutnosťou v prípade, že do garáže neexistuje iný vstup ako cez samotnú garážovú bránu. Jednoduché zariadenie pomocou lanka odblokuje pohon a garážová brána sa dá otvoriť aj v prípade výpadku elektrickej energie.

  • pre dvojstenné sekcionálne brány so sadou madiel
  • odomykanie pomocou valcovej vložky
  • otvor: ⌀ 13 mm


So systémom núdzového odblokovania, môžte otvoriť garážovú bránu aj v prípade výpadku dodávky elektrickej energie. Ide o nevyhnutnosť, ak je vaša garáž vybavená automatickou bránou a nemá druhý vstup. V opačnom prípade je možné použiť odblokovanie na vnútornej strane, ktoré je štandardnou výbavou. Sada NET 2 je špeciálne navrhnutá pre sekcionálne brány s rukoväťou. Potiahnutím rukoväte, sa elektrický pohon odpojí od krídla brány a bránu môžte otvoriť ručne.

Kompatibilita
LPU42/EPU40 v kobinácií s madlom

Spoločnosť sa v 50-tych rokoch stala synonymom domácich garážových brán a preslávila sa najmä zavedením výklopnej brány Berry nemeckým spotrebiteľom. Od tej doby sa sortiment rozširuje o drevené interiérové ​​dvere, markízy, oceľové plechové dvere, zárubne, interiérové ​​a exteriérové ​​vchodové dvere, priemyselné a manuálne ovládané priemyselné dverové systémy a najmodernejšiu protipožiarnu ochranu a multifunkčné dverové systémy pre komerčné nehnuteľnosti.

Žiadne recenzie

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, si kúpili aj tieto:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.

Tento web používa súbory Cookies,
prostredníctvom ktorých Vám môžeme
poskytovať lepšie funkcie.