Hörmann Montážna konzola

Hörmann Montážna konzola

436099
Skladom
33,60 €
s DPH

Táto konzola je potrebná v obzvlášť zložitých podmienkach pri montáži na garážové krídlo. Tiahlo brány je obvykle pripevnené k hornej časti garážového krídla. Ak to nie je možné, môžete pomocou tejto montážnej konzoly vykonať fixáciu na lamele alebo v hornej oblasti krídla brány.

Táto konzola sa vyžaduje pri obzvlášť náročných podmienkach inštalácie na garážových bránach. Konzola brány je obvykle pripojená k hornej časti garážových brán. Ak to nie je možné, môžete namontovať na lamelu alebo do hornej časti krídla dverí pomocou tejto montážnej konzoly.

Zväčša sa využíva pri inštalácii pohonov Hörmann ku garážovým bránam od cudzích výrobcov.

Upozornenie:

Skontrolujte presne podmienky inštalácie, táto konzola je potrebná iba zriedkavo!

Kompatibilita
Sekcionálne brány alebo brány iných výrobcov

Spoločnosť sa v 50-tych rokoch stala synonymom domácich garážových brán a preslávila sa najmä zavedením výklopnej brány Berry nemeckým spotrebiteľom. Od tej doby sa sortiment rozširuje o drevené interiérové ​​dvere, markízy, oceľové plechové dvere, zárubne, interiérové ​​a exteriérové ​​vchodové dvere, priemyselné a manuálne ovládané priemyselné dverové systémy a najmodernejšiu protipožiarnu ochranu a multifunkčné dverové systémy pre komerčné nehnuteľnosti.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.

Tento web používa súbory Cookies,
prostredníctvom ktorých Vám môžme
poskytovať lepšie funkcie.