Tedee chytrý zámok, čierny
Tedee chytrý zámok, čierny
Tedee chytrý zámok, čierny
Tedee chytrý zámok, čierny
Tedee chytrý zámok, čierny
Tedee chytrý zámok, čierny
Tedee chytrý zámok, čierny
Tedee chytrý zámok, čierny

Tedee PRO chytrý zámok, čierny

TD-LOCK-BK
Skladom
399,00 €
s DPH

Spoľahlivosť, najnovšie technológie, celokovové spracovanie, to všetko ponúka šikovný zámok od spoločnosti Tedee. Medzi šikovnými zámkami je v súčasnosti najtichším a najmenším na trhu a vďaka svojmu dokonalému dizajnérskemu spracovaniu získal ocenenie IF Design Award 2021. Fakt, že bol navrhnutý v spolupráci s Európskou renomovanou zámočníckou firmou Gerda len potvrdzuje jeho kvality, vďaka ktorým predbehol súčasnú ponuku vo svojej kategórii.

 

Odomykajte dvere pomocou jedného stlačenia, hlasového asistenta alebo Apple Watch. Kompletnú inštaláciu vrátane spárovania so šikovnou domácnostou zvládnete za pár minút. V prípade, že hlasových asistentov zatiaľ nevyužívate, zámok môžete vzdialene ovládať pomocou Tedee Bridge. V čase svojej neprítomnosti zdieľajte virtuálne kľúče v podobe hesiel. Pokiaľ zabudnete pri odchode zamknúť, nič sa nedeje, systém zámku ho zamkne automaticky.

Špecializovaný vývojársky tím firmy Tedee poskytuje dôkladný zákaznícky servis a užívateľsky prívetivý inštalačný manuál. Integrovaná batéria vydrží na jedno nabitie až jeden rok a vy tak môžete zabudnúť na všetky starosti ohľadom bezpečnosti vášho domova či kancelárie.

  • Unikátny dizajn
  • Vysoká kvalita materiálu
  • Dokonalá bezpečnosť
  • Rýchla inštalácia
  • Jednoduché ovládanie
  • Kompatibilný s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa
  • Certifikované spoločnosťou AV Test
Dosah ovládača
5 m
Napájanie
3000 mAh LiPo
Rozmery
45 mm x 55 mm
Hmotnosť
196 g
Materiál
eloxovaný hliník / ABS plast
2 ks.
Žiadne recenzie

Najtichší automatický zámok na svete

Najnovší zámok tedee PRO vychádza z osvedčenej konštrukcie klasického zámku tedee a je vyspelejším bratom zámku tedee GO. V porovnaní s verziou GO má vylepšenú mechanizáciu, a preto je najtichším inteligentným zámkom na svete. Pri odomykaní nepočujete nič okrem cvaknutia jazyka zámku. Inteligentný zámok tedee PRO nevydáva pri otváraní a zatváraní dverí takmer žiadny zvuk.

Nestrácajte kľúče & spravujte prístupy

Asi najväčším benefitom šikovného zámku je fakt, že už sa nikdy nemusíte starať o kľúče od domu. Zabudnite na starosti s odovzdávaním alebo prirábaním ďalších kľúčov. So šikovným zámkom Tedee Lock máte kľúč neustále pri sebe v mobilnej aplikácii a pokiaľ potrebujete odomknúť niekomu inému, stačí mu zaslať heslo. Cez aplikáciu taktiež môžete sledovať, kto a kedy zámok odomkol a mať tak nad svojim domovom či kanceláriou dokonalú kontrolu.

Ľahko a jednoducho

Hoci šikovný zámok Tedee Lock zastupuje najnovšie inovácie v zámočníctve, jeho používanie a inštalácia je úplne jednoduchá. Kvalitne spracovaný manuál vás prevedie všetkými krokmi inštalácie, popíše, na aké vložky sa zámok hodí a ako v prípade potreby zámok na inštaláciu prispôsobiť. Pri troche šikovnosti si ho dokážete za pár minút nainštalovať úplne sami. Jednoduché je taktiež ovládanie cez mobilnú aplikáciu alebo Apple Watch, v ktorej máte všetky funkcie ihneď na očiach. Ideálne je potom spárovanie zámku Tedee Lock s centrálnou stanicou Tedee Bridge, vďaka čomu môžete ovládať zámok odkiaľkoľvek na svete.

Dlhá výdrž

Nebaví vás neustále nabíjanie chytrých zariadení? Integrovaná vysoko kvalitná batéria zámku Tedee Lock je z lítia a na jedno nabitie vydrží pri ôsmich použitiach za deň až 12 mesiacov. Po vybití ju ľahko dobijete pomocou Micro USB kábla.

Vysoká kvalita materiálu a designu

Fakt, že bol zámok vyvinutý v spolupráci s firmou Gerda, ktorá má dlhú tradíciu v zámočníctve, svedčí o kvalitnom spracovaní a využití najnovších technológií. Celokovový Tedee Lock je v porovnaní s ostatnými šikovnými zámkami na trhu najtichšie a najmenšie a vďaka unikátnemu dizajnérskemu spracovaniu získal ocenenie IF Design Award 2021. Dobre zapadne do každého interiéru, neruší jeho vzhľad a pri stlačení tlačidla funguje ako kľučka.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.