Tedee GO chytrý zámok, čierny
Tedee GO chytrý zámok, čierny
Tedee GO chytrý zámok, čierny
Tedee GO chytrý zámok, čierny
Tedee GO chytrý zámok, čierny
Tedee GO chytrý zámok, čierny
Tedee GO chytrý zámok, čierny
Tedee GO chytrý zámok, čierny
 • Novinka
Tedee GO chytrý zámok, čierny
Tedee GO chytrý zámok, čierny
Tedee GO chytrý zámok, čierny
Tedee GO chytrý zámok, čierny
Tedee GO chytrý zámok, čierny
Tedee GO chytrý zámok, čierny
Tedee GO chytrý zámok, čierny
Tedee GO chytrý zámok, čierny

Tedee GO chytrý zámok, čierny

TD-GO-LOCK-BK
Skladom
199,00 €
s DPH

Rýchle, bezpečné a tiché zamykanie a odomykanie dverí, fyzicky na mieste alebo na diaľku, technologický pokrok, použitie prvotriednych materiálov a jednoduchá inštalácia - to sú synonymá nového inteligentného zámku tedee GO.

Tedee GO nadväzuje na úspešné inteligentné zámky tedee a tedee PRO, ktoré sú najmenšími, najtichšími a technologicky najvyspelejšími inteligentnými zámkami na trhu, pričom ich inštalácia si vyžaduje vyššiu úroveň technických znalostí a zvyčajne nevyžaduje výmenu cylindrickej vložky zámku.

 

Tedee GO bol navrhnutý tak, aby používateľom ponúkol bezproblémovú inštaláciu typu plug-and-play. Možno ho nainštalovať na štandardné európske dvere v priebehu niekoľkých minút, a to bez akýchkoľvek pokročilých technických znalostí, ďalšieho príslušenstva alebo špeciálneho náradia. Stačí vložiť kľúč do cylindrickej vložky, nasadiť Tedee GO a pomocou priloženého imbusového kľúča pripevniť tri skrutky. Potom môžete stlačením tlačidla alebo pomocou aplikácie začať zámok používať. Pridajte k tomu nezávislosť od pevného zdroja napájania vďaka vymeniteľným batériám, možnosť prepojenia so systémami tedee Bridge a tedee Keypad a máte plnohodnotný dverový systém.

 • Najvyššia úroveň zabezpečenia
 • Rýchla inštalácia za 1 minútu
 • Jednoduché používanie pomocou aplikácie
 • Kompatibilita s väčšinou dverí a zámkov
 • Kompatibilita so službami Google Assistant, Amazon Alexa a ďalšími
 • Prevádzka na batérie bez potreby nabíjania
 • Nadčasový dizajn 
 • Nadčasový dizajn
Dosah ovládača
5 m
Napájanie
3 x CR123A (v balení)
Rozmery
57 mm x 63 mm
Hmotnosť
196 g
Materiál
eloxovaný hliník / ABS plast
1 ks.
Žiadne recenzie

Už nikdy nezabudnite zamknúť

Poznáte ten nepríjemný pocit, keď si nie ste istí, či ste zabudli zamknúť dvere, alebo si spomeniete, že ste ich cestou na dovolenku nezamkli? S inteligentným zámkom tedee GO už nikdy nehrozí, že budete tápať, dúfať alebo sa vracať, aby ste zamkli dvere. Jednoducho nastavte inteligentný zámok tedee GO tak, aby sa uzamkol vždy, keď opustíte svoj domov, kanceláriu alebo dokonca úložný priestor. A ak vás predsa len prepadne ten nepríjemný pocit, jednoducho skontrolujte v aplikácii, či je naozaj zamknuté. Inteligentné zariadenia sú tu na to, aby pomáhali, a rovnako aj inteligentný zámok tedee GO. Vyrieši stav vašich dverí za vás.

Otvorte dvere na diaľku bez toho, aby ste museli byť doma

Sedíte v aute v zápche a vaša ohlásená návšteva už čaká pri dverách? Volá kuriér, že čaká vonku s balíkom, a vy ste ešte v kancelárii? Zabudol si váš potomok doma kľúče? Ste na dovolenke a potrebujete priateľa, ktorý vám zaleje kvety? So zámkom tedee GO a aplikáciou tedee to všetko zvládnete. Všetko, čo potrebujete, je to, čo dnes všetci používame najčastejšie - mobilný telefón. Nie je taký malý a na rozdiel od zastaraných klasických kľúčov ho hneď tak nestratíte. Vďaka bezpečnej aplikácii tedee máte kľúč vždy pri sebe. Stačí sa telefónom priblížiť k zámku a ten sa automaticky odomkne. Kľúč môžete na krátky čas aj zdieľať alebo otvoriť dvere na diaľku pre návštevu, kuriéra alebo opatrovateľa zvierat.

Jeden zámok pre všetky dvere

Chcete odomykať dvere bez kľúčov alebo priamo na diaľku či automaticky? Nie ste si istí, či je automatický zámok kompatibilný s vašou cylindrickou vložkou alebo či ju budete musieť vymeniť? So systémom tedee GO máte tieto starosti vyriešené. Najnovší inteligentný zámok od spoločnosti tedee, ktorá úzko spolupracuje s lídrom v oblasti bezpečnostných vložiek Gerda, je navrhnutý tak, aby sa hodil na všetky štandardné európske dvere a vložky. Jedinou požiadavkou je, aby vložka mala núdzovú funkciu, ktorá umožňuje otočenie dvoch kľúčov vložených z oboch strán. Spojením najlepších svetových odborníkov na dverové systémy a využitím rokmi overenej spoľahlivosti zámkov tedee a tedee PRO vznikol nový zámok pre každé dvere - tedee GO.

Dlhá výdrž batérie aj bez hľadania nabíjačky

Tedee GO používa na napájanie vymeniteľné batérie (CR123A), ktoré vydržia šesť až deväť mesiacov. Rozhodne najdlhšia výdrž zo všetkých zámkov napájaných batériami na trhu. Nepotrebujete teda žiadne napájacie káble, ktoré sa neustále strácajú, ani vyberať zámok z dverí, aby ste ho priniesli k zdroju energie na dobitie zabudovanej batérie. Keď sa batérie po viac ako pol roku vybijú, jednoducho ich vymeňte za nové. Po výmene batérií nemusíte nič nastavovať. Tedee Go si všetko pamätá a potrebné nastavenia si stiahne z aplikácie sám. Náhradné batérie môžete zakúpiť v každom obchode s elektronikou.

Vysokokvalitný materiál a dizajn

Inteligentný zámok tedee GO bol navrhnutý na jednoduchú inštaláciu na akékoľvek dvere, a preto je v porovnaní s pôvodným zámkom tedee alebo tedee PRO o niečo väčší. Je vyrobený z termoplastického materiálu, ktorý mu dodáva pevnosť a zachováva vynikajúci výkon. Je potiahnutý striebornou alebo grafitovou metalickou povrchovou úpravou, ktorá dodáva jeho dizajnu štýlový nádych. V porovnaní s inými zámkami je veľmi tichý a jeho rozmery sú napriek malému zväčšeniu stále pohodlné. Vzhľad zámku tedee GO je nenápadný a hodí sa do každého interiéru.

Svojpomocná montáž za jednu minútu

Nie ste technický typ a obávate sa náročnej inštalácie inteligentných zámkov? Hoci inteligentný zámok tedee GO predstavuje najnovšiu inováciu v oblasti zámočníctva, jeho inštalácia a následné používanie sú úplne jednoduché a intuitívne. Jednoducho si zakúpte tedee GO, rozbaľte ho, vložte kľúč do cylindrickej vložky, nasaďte rozbalený zámok a pomocou imbusového kľúča, ktorý je súčasťou balenia, pripevnite tri skrutky. Samotná inštalácia netrvá dlhšie ako 1 minútu a zvládne ju každý bez použitia akéhokoľvek iného náradia. Aby bola inštalácia zrozumiteľnejšia, súčasťou balenia je intuitívny návod alebo môžete použiť QR kód na obale, ktorý vás odkáže na videonávod. S aplikáciou tedee GO je inštalácia hračkou.

Široká kompatibilita so systémami inteligentnej domácnosti

Inteligentný zámok tedee GO podporuje aj viac ako 15 inteligentných domácich systémov vrátane Google Home, FIBARO, Grenton, Jeedom atď... V súčasnosti nie je kompatibilný so systémom Apple HomeKit. Je však pripravený a spätne kompatibilný s platformou Matter, čo umožní jeho budúce doplnenie o Apple HomeKit a dlhý rad ďalších inteligentných komunikačných rozhraní, ktoré deklarujú kompatibilitu s Matter, ako sú Amazon Alexa, Samsung Smartthings, Tuya a ďalšie.

Odomykanie hlasom

Tedee GO možno ovládať aj hlasom pomocou príkazu "Hey Google". Ak dávate prednosť ovládaniu zámku na platforme Apple, môžete vytvoriť príkazy pre Siri pomocou aplikácie Shortcuts a potom ich zadávať pomocou iPhonu alebo hodiniek Apple Watch.

Konečne! Prenájom nehnuteľností bez fyzického odovzdania kľúčov

Súčasný trend krátkodobých prenájmov vytvára veľký dopyt po jednoduchom ovládaní zámkov v prenajímaných nehnuteľnostiach. Už sa nemusíte ponáhľať s odovzdávaním kľúčov. Jednoducho otvorte dvere na diaľku - okamžite pomocou aplikácie, alebo vytvorte a zdieľajte kľúč s dočasným prístupom vrátane podrobných nastavení.

Pozrite si video s ukážkou jednoduchého prenájmu pomocou aplikácie tedee GO

Majte prehľad

Aplikácia tedee uľahčuje správu prideleného prístupu. Máte dokonalý prehľad o používaní zámku a jednotlivých vstupov. Vďaka upozorneniam vidíte, kedy sa inteligentný zámok tedee GO používa a v akom je stave. Nemusíte sa starať o to, kde sú kľúče, kto ich má alebo či sú dvere odomknuté. Máte úplný prehľad o tom, čo sa deje pri vstupe do vášho objektu. Je to vďaka jedinečnému inteligentnému zámku tedee GO.

Inštaláciu možno vykonať v troch jednoduchých krokoch

1) Vložte kľúč do cylindrickej vložky

2) Nasaďte inteligentný zámok tedee GO na vložku s kľúčom

3) Utiahnite 3 poistné skrutky pomocou imbusového kľúča

Uprednostňujete videonávod s inštaláciou? Pozrite sa, ako ľahko sa inštaluje tedee GO

Zhrnutie funkcií

 • Inštalácia za 1 minútu
 • Intuitívne nastavenie aplikácie
 • Nie je potrebné vymieňať zámok (cylindrickú vložku)
 • Kompatibilný so všetkými zámkami a dverami s núdzovou funkciou (dva kľúče naraz)
 • Možnosť zdieľania "kľúča" s inými osobami
 • Možnosť automatického uzamykania dverí
 • Kompatibilita s viac ako 15 aplikáciami pre inteligentnú domácnosť, okrem Apple HomeKit
 • Príprava na platformu Matter
 • Podpora hlasového ovládania
 • Nie je potrebné nabíjanie
 • Výdrž batérie až 9 mesiacov
 • Minimalistický a nadčasový dizajn
 • Druhý najtichší zámok na trhu
 • Vysoko spoľahlivý značkový výrobok

Technické špecifikácie

 • Hmotnosť: 196 g
 • Rozmery: 57 mm x 63 mm
 • Teplota pre prevádzku zámku: 10-40 °C (len v interiéri)
 • Maximálna vlhkosť pre prevádzku zámku: 65 %
 • Batérie: 3 x CR123A (súčasť dodávky)
 • Životnosť batérií: 6 - 9 mesiacov pri používaní 8-krát denne
 • Farba: čierna

Ukážka fungovania aplikácie a funkcií pre tedee GO a tedee PRO (rovnaké pre oba modely)

Inteligentný zámok tedee GO je kompatibilný so štandardnou cylindrickou vložkou s núdzovou funkciou. Ak uvažujete o jej výmene za bezpečnejšiu vložku s vyššou bezpečnostnou triedou, odporúčame ju vymeniť za špeciálnu vložku Gerda podľa videonávodu:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.