Tedee Adaptér pre európske vložky, čierny
Tedee Adaptér pre európske vložky, čierny
Tedee Adaptér pre európske vložky, čierny
  • Novinka
Tedee Adaptér pre európske vložky, čierny
Tedee Adaptér pre európske vložky, čierny
Tedee Adaptér pre európske vložky, čierny

Tedee Adaptér pre európske vložky, čierny

TD-ADAPTER-BK
Skladom
29,00 €
s DPH

Rozhodli ste sa vybaviť svoj domov inteligentnými zámkami Tedee Lock, ale vaše existujúce zámky nie sú vhodné na inštaláciu? Tento problém vyrieši adaptér Tedee.

Adaptér Tedee vám umožní nainštalovať inteligentný zámok na vaše dvere bez toho, aby ste museli meniť cylindrickú vložku alebo celý zámok. Na inštaláciu stačí použiť vlastnú polopriepustnú vložku. Je vyrobený z vysokokvalitného materiálu a jeho jedinečná konštrukcia umožňuje manuálne aj automatické odomykanie. Dvere tak môžete odomykať prostredníctvom mobilnej aplikácie a klasického kľúča.

 

Minimalistický dizajn adaptéra nenarušuje vzhľad vašich dverí a vďaka dvom farebným variantom dokonale ladí s inteligentným zámkom Tedee Lock. Možno ho nainštalovať na všetky európske a švajčiarske zámky. 

  • Podporuje automatické aj manuálne zamykanie 
  • Inštalácia do hodiny
  • Minimalistický dizajn
Materiál
eloxovaný hliník / ABS plast
1 ks.
Žiadne recenzie

Hodí sa všade

Adaptér Tedee Lock Smart Lock je vhodný pre všetky európske a švajčiarske zámky. Výrobcovia sa môžu pochváliť dlhoročnou tradíciou a množstvom skúseností v zámočníckom priemysle, a preto ponúkajú výrobky z najkvalitnejších materiálov. Adaptér je úplne bezpečný a dokonale uľahčí inštaláciu vášho inteligentného zámku Tedde. Ak sa z akéhokoľvek dôvodu rozhodnete adaptér odinštalovať, nie je to žiadny problém. V okamihu sa môžete vrátiť k svojmu starému zámku.

Automatický a manuálny

Jednou z najväčších výhod adaptéra Tedee je skutočnosť, že aj po inštalácii inteligentného zámku Tedee Lock môžete naďalej používať svoj klasický kľúč. Každý člen rodiny alebo kolega v kancelárii si môže vybrať, ktorý spôsob odomykania uprednostňuje.

Minimalistický dizajn

Výrobcovia dbajú nielen na kvalitu materiálu a konštrukcie, ale aj na samotný dizajn, ktorý je vždy vyvíjaný v súlade s estetikou všetkých ostatných výrobkov. Adaptér na inteligentnom zámku Tedee si tak ani nevšimnete a nenaruší celkový vzhľad interiéru vašej domácnosti.

Inštalácia inteligentného zámku bez akýchkoľvek problémov

Adaptér je špeciálne navrhnutý tak, aby poskytol používateľovi čo najlepšiu podporu pri inštalácii inteligentných zámkov Tedde Lock. Ak váš existujúci zámok nespĺňa požiadavky na inštaláciu dizajnu inteligentného zámku, jednoducho ho upravte pomocou adaptéra. Všetky podrobnosti a postup inštalácie nájdete v dobre navrhnutej používateľskej príručke, ktorá vás inštaláciou prevedie krok za krokom. Dávajte si však pozor: na inštaláciu by ste si mali prizvať profesionálneho zámočníka.

Ak sa chystáte adaptér nainštalovať, dôkladne si prečítajte používateľskú príručku. Nápomocné vám môžu byť aj naše videonávody, ktoré vás prevedú celým procesom krok za krokom.

Zhrnutie funkcií

  • Minimalistický dizajn
  • Vysoká spoľahlivosť
  • Celokovový
  • Vhodný pre európsky typ zámku
  • Možno použiť na automatické a manuálne odomykanie
  • Vyrobené v EÚ
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.