• -10%
NICE LLW bezdrôtový solárny výstražný maják

NICE LLW bezdrôtový solárny výstražný maják

LLW
Dostupné do 7 pracovných dní
119,88 € 133,20 € -10%
s DPH

Iba pre zariadenia podporujúce Solemyo Air Net System.

Maják LLW je navrhnutý pre automatické zariadenia, ako sú garážové brány, pohony plotových brán a pod. Ide o bezdrôtový maják, ktorý je napájaný integrovanými akumulátormi a tie sú nabíjané automatický solárnou energiou.

Maják využíva bezdrôtovú technológiu Solemyo Air Net System, pomocou ktorej komunikuje s riadiacou jednotkou automatizácie. Maják môže byť použitý v dvoch režimoch. V prvom režime slúži ako výstraha pri pohybujúcom sa automatizovanom zariadení (plotová alebo garážová brána a pod.). V druhom režime slúži ako dočasné osvetlenie okolia automatizácie. Doba osvetlenia je nastaviteľná do max. 90 sekúnd a toto osvetlenie sa aktivuje iba počas tmy alebo zníženej viditeľnosti.

Iba pre zariadenia podporujúce Solemyo Air Net System.

Ako objednať?

  1. Dôkladne si preštudujte technický nákres s označením jednotlivých parametrov.
  2. V tabuľke si vyberte vami požadované parametre (priemer, dĺžka, hrúbka, váha a pod.)
  3. Produkt vložte do nákupného košíka a prejdite k objednávke alebo pokračujte v nákupe.
Rozmery
145 x 135 x 125 mm
Hmotnosť
414 g
Stupeň ochrany krytom
IP44
Napájacie napätie
2 x 1,2 V akumulátory typu AAA dobíjané solárnou energiou
Maximálny príkon
21 W
Intenzita použitia
15 cyklov / deň
Prevádzková teplota
-20°C do 50°C

Spoločnosť Nice (čítaj Najs), ktorá sa zrodila na začiatku 90-tych rokov v Oderzo (TV) a na taliansku burzu cenných papierov vstúpila v roku 2006, projektuje, vyrába a obchoduje s automatizovanými systémami pre brány, garážové dvere, cestné bariéry, markízy, žalúzie a rolety pre obytné budovy, komerčné a priemyselné priestory, ako aj s poplašnými a elektronickými ovládacími systémami, v ktorých sa spája technologická inovácia a dizajn s cieľom ponúkať maximálnu jednoduchosť pri používaní.

Akvizíciou elero, nemeckého špičkového podniku vo výrobe motorov a kontrolných systémov pre slnečné clony, barazílskej spoločnosti Peccinin, referenčného bodu v oblasti systémov na automatizáciu brán a garážových dverí, ako aj ďalších podnikov v celej Južnej Amerike a po celom svete v tomto odvetví, stala sa spoločnosť Nice na poli Home and Building Automation Medzinárodnou referenčnou skupinou.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.

Tento web používa súbory Cookies,
prostredníctvom ktorých Vám môžeme
poskytovať lepšie funkcie.