Možnosti doručenia SR a ČR

Slovensko

Osobný odber v Košiciach

Slovenská pošta

Kuriér UPS Slovensko

Pondelok - Piatok

1-2 pracovné dni

1-2 pracovné dni

Zadarmo

3,00€

4,00€

Česko

Kuriér UPS CZ

-

-

2-3 pracovné dni

-

-

235 CZK

-

-

Možnosti platby SR a ČR

Slovensko a Česko

Platobná karta online K úhrade použijete svoju platobnú kartu, ktorá musí byť aktivovaná pre platby na internete. Platbu obdržíme ihneď a môžeme tovar odosielať. Platba kartou Vám ušetrí čas aj peniaze! Službu CardPay zabezpečuje Tatra Banka a.s.
Bankový prevod Za tovar je nutné zaplatiť ešte pred jeho odoslaním prevodom peňazí na účet v medzinárodnom tvare (IBAN): SK49 1100 0000 0026 2872 2999. BIC/SWIFT kód: TATRSKBX. Kompletné údaje na prevod dostanete po potvrdení objednávky.
Služba PayPal online Po prihlásení sa do svojho PayPal účtu, alebo prostredníctvom platobnej karty využitím služby PayPal.
Služba TatraPay online Za tovar zaplatíte v prostredí internet bankingu Tatra Banky. Podmienkou je Váš účet vedený v uvedenej banke s aktivovaným internet bankingom. Platbu obdržíme ihneď a môžeme tovar odosielať.
Dobierka Za tovar zaplatíte až pri jeho prevzatí od dopravcu. Pri platbe na dobierku je možné platiť len hotovosťou a to u spoločností Slovenská pošta alebo UPS. Poplatok za platbu dobierkou je 1€ / 26CZK.
Hotovosť pri osobnom odbere Za tovar zaplatíte pri osobnom odbere v Košiciach na adrese Zborovská 6, počas pracovných dní, v čase od 8:00 do 16:00.