Pohony posuvných brán


Pohony posuvných brán


Posuvné brány sú najvhodnejším riešením vstupov šetriace priestor a ponúkajúce dokonalý užívateľský komfort. Ponúkame vám široký sortiment pohonov s možnosťou využitia pre akýkoľvek typ brány.

Výber vhodného typu pohonu sa zvolí podľa konštrukcie a váhy posuvného krídla s primeranou rezervou pre prípadné náročnejčie klimatické podmienky alebo intenzívnu prevádzku.

Riadiace elektroniky týchto pohonov umožňujú pripojenie ľubovolných ovládacích prvkov od jednoduchého tlačidla, cez kľúčový ovládač, kódovú klávestnicu, snímač bezkontaktných kariet až po diaľkové ovládanie.

Pohony je tiež možné vybaviť ďalšimi prvkami pre zvýšenie bezpečnosti, pre lepšiu ochranu majetku a ľudí. Medzi bezpečnostné prvky patria:

  • fotobunky obmedzujúce pohyb brány v prípade detekcie prekážky
  • nárazové bezpečnostné rebrá na krídlach brány brániace privretiu
  • svetelný maják pre upozornenie na výjazd vozidla

Všetky pohony od firmy CAME sú označené značkou EN tested a spĺňajú najprísnejšie európske bezpečnostné normy.


BX privátne alebo priemyselné brány (400 - 1000 kg)

Pohony série BX sú ideálnym riešením pre rodinné domy a rezidenčné zóny. Vďaka novej ovládacej elektronike spĺňajú všetky legislatívne normy. Možnosti individuálnych riešení začínajú 230V verziou, ktorá je od roku 2018 vybavená enkóderom pre plynulý rozjazd a zastavenie. Alebo nízkonapäťové 24V verzie a motory pre intezívnu prevádzku.

{products:307,350,308,346}


BKV priemyselné brány s intenzívnou prevádzkou (800 - 2200 kg)

Pohony sú určené pre obsluhu posuvných brán pre apartmánové domy a rezidenčné štvrte, priemyselné a verejné zóny. Sú absolútnou špičkou pokiaľ ide o služby a bezpečnosť. Vyrábajú sa v rôznych vykonostných verziách, pre pokrytie najrôznejších požiadaviek týkajúcich sa veľkosti, váhy a intenzity prevádzky posuvnej brány.

{products:236,163,157,142}


BY priemyselné superťažké vstupné brány (do 3500 kg)

Tento model je ideálnym riešením pre veľkorozmerné krídla posuvných brán, priemyselných vstupných brán, a to pre svoj výkon a spoľahlivosť. Elektronika novej generácie umožňuje programovanie brány pre čiastočné otvorenie, kontrolu riadeného fungovania bezpečnostných prvkov a automatické zablokovanie ovládania v prípade výskytu prekážok v zóne brány.


Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.

Tento web používa súbory Cookies,
prostredníctvom ktorých Vám môžme
poskytovať lepšie funkcie.