Hörmann kryt na batériu pre HSD vrátane náradia
Hörmann kryt na batériu pre HSD vrátane náradia
Hörmann kryt na batériu pre HSD vrátane náradia
Hörmann kryt na batériu pre HSD vrátane náradia

Hörmann kryt na batériu pre HSD vrátane náradia

437666
Posledné kusy na sklade
4,80 €
s DPH

Pri exkluzívnych ručných vysielačoch BiSecur okúzli nielen dizajn v chrómovanom alebo v hliníkovom prevedení, ale aj elegantný tvar, ktorý sa mimoriadne príjemne drží v ruke.

Kryt akumulátora Hörmann pre ručný vysielač HSD je náhradný diel a je dodávaný výrobcom spolu s potrebnými nástrojmi. Ručný vysielač Hörmann HSD z hliníka alebo chróm s vysokým leskom. Malé ručné prenosné vysielače HSD sú vhodné ako prívesky na kľúče a sú kompatibilné s rôznymi pohonmi garážových brán Hörmann. Umožňujú ovládanie garážových brán diaľkovým ovládaním - pohodlne z auta s dosahom až 30 metrov.

Rádiový systém BiSecur s certifikovanou bezpečnosťou

Obojsmerný a mimoriadne bezpečne zakódovaný rádiový systém BiSecur pre pohony garážových a vjazdových brán sa považuje za techniku orientovanú na budúcnosť na komfortnú a bezpečnú obsluhu garážových brán, vjazdových brán, svetla a pod. 

Novovyvinutý, extrémne bezpečný systém kódovania BiSecur so stabilným a bezporuchovým dosahom Vám poskytne istotu, že žiadna cudzia osoba nedokáže skopírovať Váš rádiový signál. Systém bol otestovaný a certifikovaný bezpečnostnými expertmi z Ruhr-Universität Bochum a je rovnako bezpečný ako Online Banking. 

Obsah balenia:

  • kryt batérie HSD
  • náradie pre výmenu
Hmotnosť
10 g
Prevádzková teplota
od 0°C do 60°C
Kompatibilita
HSD 2 BS (vzhľad chróm alebo hliník)

Spoločnosť sa v 50-tych rokoch stala synonymom domácich garážových brán a preslávila sa najmä zavedením výklopnej brány Berry nemeckým spotrebiteľom. Od tej doby sa sortiment rozširuje o drevené interiérové ​​dvere, markízy, oceľové plechové dvere, zárubne, interiérové ​​a exteriérové ​​vchodové dvere, priemyselné a manuálne ovládané priemyselné dverové systémy a najmodernejšiu protipožiarnu ochranu a multifunkčné dverové systémy pre komerčné nehnuteľnosti.

Žiadne recenzie

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, si kúpili aj tieto:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.

Tento web používa súbory Cookies,
prostredníctvom ktorých Vám môžeme
poskytovať lepšie funkcie.