CAME T434 4-kanálový vysielač
CAME T434 4-kanálový vysielač
  • Výpredaj
CAME T434 4-kanálový vysielač
CAME T434 4-kanálový vysielač

CAME T434 4-kanálový diaľkový ovládač

001T434
Skladom
40,80 €
s DPH

Vysielač diľakového ovládania zo série CAME s pevným kódom, na frekvencii 433,92 MHz a možnosťou ovládať štyri zariadenia.

4-kanálový (4-tlačidlový) vysielač CAME T434 je kompatibilný so všetkými zariadeniami CAME s pevným kódom, prípadne pri použití externého prijímača je možné ním ovládať aj zariadenia od iných výrobcov. Vysielač disponuje štyrmi tlačidlami a červenou LED diódou a zvukovou signalizáciou, ktorá indikuje funkčnosť. Samotné telo je vyrobené z odolného plastového materiálu a vysielač je možné pripnúť na zväzok kľúčov. Výdrž batérie závisí od intenzity používania a pracovných podmienok (teplota, vlhkosť a pod.)

Obsah balenia:

  • 1ks vysielač diaľkového ovládania
  • 2ks batéria 12 V DC (už v ovládači)
  • stručný manuál vyobrazený na balení
Frekvencia
433,92 MHz
Počet kanálov
4-kanál (4-tlačidlá/zariadenia)
Kódovanie signálu
16 777 216
Dosah vysielača
50-150 m (exteriér) / 35 m (interiér)
Napájanie
12 V DC
Rozmery
45 x 92 x 15 mm (š x v x h)
Hmotnosť
26 g
Prevádzková teplota
od -20°C do 55°C
Dosah
50 - 200 metrov (exteriér)

Talianská spoločnosť Came S.p.A. od svojho založenia v roku 1972 produkuje najširšiu ponuku zariadení pre privátne a priemyselné vstupy, parkoviská a systémy pre kontrolu vstupu. Firma navyše vyvíja riešenia pre inteligentné domy a poplašné systémy. Vďaka nepretržitým inováciam, akvizíciam nových značiek a "know-how" nadobudnutých od špecialistov sa spoločnosť opiera o celosvetovo uznávané expertízy. V tejto súvislosti poskytuje komplexnú kontrolu (automatizáciu - poplašné systémy - domovú automatizáciu) v oblasti systémov pre občianske vybavenie a riadenie mestských a verejných zón. Came tiež zabezpečuje integrované riešenia pre uspokojenie požiadaviek a potrieb v oblasti kontroly a monitoringu veľkého množstva ľudí.

Vďaka extrémnej flexibilite, integrácii a adaptabilite jej zariadení, spoločnosť dokáže uspokojiť všetky oblasti, počnúc jednoduchými automatickými pohonmi vjazdových brán, až po komplexné riešenia v oblasti verejných potrieb v interiéri alebo exteriéri. Všetky zariadenia sú vyvíjané s dôrazom na zjednodušenie každodenných aktivít.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.

Tento web používa súbory Cookies,
prostredníctvom ktorých Vám môžeme
poskytovať lepšie funkcie.