Hörmann KSI


Bezpečnostné dvere Hörmann KSI


Vstupy do pivníc, vedľajšie budovy alebo garáže sú často vybavené starými dverami, ktoré je možné vylomiť za pár sekúnd. Myslite na to: ak sú dvere do pivnice otvorené, je prístupný aj celý dom. Odporúčame Vám preto pre tieto priestory bezpečnostné dvere KSI so sériovým bezpečnostným vybavením.

Vonkajšie dvere pre:

  • pivnice
  • nevyhrievané vedľajšie budovy
  • voľne stojace garáže

Tepelná izolácia: UD=1,7 W/m2K


Stabilné krídlo dverí

Vyhotovenie KSI presviedča dvojstenným krídlom dverí s hrúbkou 40 mm, s trojstranným hrubým falcom a obojstranným oceľovým plechom (0,8 mm). Stabilita krídla dverí sa zaručuje obvodovým zosilňovacím rámom a celoplošne zlepenou vložkou z minerálnej vlny. Trojstranné tesnenie a dvojité manžetové tesnenie (vrátane hliníkového polkruhového prahu ako dolné ukončenie) spoľahlivo tesnia. Tak sa môžete vždy spoľahnúť na funkčnosť a tesnosť dverí. Hörmann Vám tieto dvere ponúka ako kompletný prvok so zárubňou.


Vysoká bezpečnosť

Štandardná bezpečnosť vyhotovenia KSI Vám a Vašej rodine dopraje pokojný spánok: dvere disponujú bezpečnostnou sadou guľa / kľučka s ochranou proti navŕtaniu a vytiahnutiu. Vďaka masívnym oceľovým čapom na strane závesov je vypáčenie takmer nemožné. Vyhotovenie KSI je testované podľa európskej normy DIN V ENV 1627 na strane závesov a strane oproti závesom a má triedu odolnosti 2.


Charakteristika výrobku

Ochrana voči vlámaniu: ★★★★★      Ohňovzdornosť: -
Tepelná izolácia: ★★ Namáhanie: ★★★★★
Zvuková izolácia: ★★ Tvarová stálosť: ★★★★★

Katalóg a dokumentácie

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.

Tento web používa súbory Cookies,
prostredníctvom ktorých Vám môžme
poskytovať lepšie funkcie.